Kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej

Zajmujemy się serwisem klimatyzacji samochodowej w Toruniu profesjonalnie już od 5 lat. Pracujemy na najnowszym sprzęcie włoskiej firmy TEXA, dzięki czemu mamy pewność, że wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie, a Klienci będą mogli cieszyć się czystym powietrzem w swoich samochodach.

Najczęstszym problemem, z jakim przychodzą do nas Klienci, to nieszczelność układu klimatyzacji. Pomożemy zlokalizować źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalistycznej aparatury i skutecznie rozwiązać ten problem. Weryfikacja szczelności wykonywana jest z zastosowaniem niezawodnych technologii. Prace te prowadzimy za pomocą azotu i produktów firmy Lokring oraz Parker.Oferta serwisu związanego z klimatyzacją:

Podczas użytkowania samochodu w przewodach wentylacyjnych, na parowniku, osadza się kurz i inne zanieczyszczenia, powodując procesy gnilne i powstawanie grzybów, dlatego sugerujemy okresowe odgrzybianie oraz wymianę filtrów kabinowych (pyłkowych).Wykonywanie regularnego odgrzybiania układu zapewnia:

Dzięki takim cyklicznym przeglądom oraz naprawom klimatyzacja samochodowa działa sprawnie, a powietrze w aucie jest świeże oraz wolne od grzybów i zanieczyszczeń, co dodatkowo wpływa na ochronę zdrowia, a także komfort kierowcy i pasażerów.

Profesjonalny serwis i urządzenia do naprawy

W 2015 r. wyposażyliśmy warsztat w najnowszy model urządzenia firmy TEXA 760R, która posiada m.in.:
  • kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości z rozwiniętym interfejsem graficznym,
  • hermetyczne zbiorniki na olej zapobiegające zawilgoceniu,
  • automatyczne rozpoznanie zbiorników na olej,
  • automatyczne rozprowadzanie nieskroplonych gazów,
  • wysoka skuteczność odzyskiwania czynnika.


Klimatyzacja samochodowa – zaufaj specjalistom z doświadczeniem

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zlecić nam odgrzybianie, weryfikację szczelności czy pozostałe usługi jak uzupełnianie klimatyzacji, czy wymiana filtrów pyłkowych (kabinowych), dajemy gwarancję, że każda naprawa i serwis klimatyzacji w naszym toruńskim warsztacie samochodowym przeprowadzone zostaną w sposób profesjonalny i kompleksowy.

Oddając auto do naszego warsztatu, każdy Klient ma gwarancję, że wyjedzie stąd pojazdem, który będzie odpowiednio skontrolowany i naprawiony według indywidualnych potrzeb: może mieć wymienione filtry kabinowe (pyłkowe), uzupełniony układ czy dokładnie zweryfikowaną szczelność całego przewodu wentylacyjnego. Wykonamy każdą czynność związaną z obiegiem świeżego powietrza we wnętrzach samochodów.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego serwisu zlokalizowanego w Toruniu. Gwarantujemy rzetelną realizację zlecenia, terminowość oraz korzystne ceny. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie – przekonaj się sam! Klimatyzacja samochodowa, związana z nią naprawa, uzupełnianie, proces odgrzybiania, weryfikacja, wymiana to tylko niektóre z usług, jakie znajdują w naszej ofercie.


PROMOCJA ! - 99 zł - napełnienie układu klimatyzacji wraz z odgrzybieniem